Funkcja liniowa

funkcja liniowa 2

 

.

.

..

Podaj swój email:

.


35 myśli nt. „Funkcja liniowa”

  1. Dziękuję panu, mam miesiąc do matury. Dwie lekcje z fukcji liniowych przepisałem do zeszytu i wyszło mi to na 21 kartek. Będę codziennie przerabiał zadania z panem. Dziękuję! Jest pan bardzo w porządku!

  2. Wyniosłam zapewne więcej z tej strony internetowej niż ze szkoły. Łączę się ze wszystkimi tegorocznymi maturzystami. Nie jestem orłem matematycznym i nigdy nim nie byłam. Po pierwszej lekcji z funkcji liniowej stwierdzam, że z zapałem przejdę do kolejnych filmików. :)

  3. Z takim nauczycielem to nawet jeśli dziś dopiero zacząłem się uczyć… to maturę na pewno zdam. GRATULACJE !!!! MrCiupi

  4. W zadaniu 18 z matury z roku 2011 zrobiłPan błąd w przepisywaniu :) Powinien być minusik zamiast plusa :) Chyba że jestem już zupełnie ślepa.
    Pozdrawiam :)

  5. Świetnie Pan tłumaczy! Dużo tematów nie rozumiałam dopóki nie polecono mi Pana :) Szkoda tylko, że wcześniej nie znałam tej stronki … choć i tak umiem więcej niż umiałam. Pozdrawiam i życzę dalszej wytrwałości, lekcje bardzo przydatne! :)

  6. Dlaczego w pierwszym filmiku przy metodzie przeciwnych współczynników jest odejmowanie a w drugim dodawanie ?

  7. Nie wierze!!! Cała edukacje szkolną nie rozumiałam matematyki. Wystarczyło obejrzeć dwa filmiki o funkcji i już sama robię z niej zadania. Chyba dzięki panu obudził się jakiś uśpiony matematyk :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>